Dere taşı parke arası döşeme

Dere GRİ DERE TAŞI

 

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ

Deniz ve göl kenarlarının yanı sıra akarsu ve derelerde suyun akışı ve dalgalanması sayesinde yuvarlak ve elipsi yapıya olaşıp, fınfık boy 1*3 cm ceviz boy 2.5*5 cm ve 4*6 cm gibi farklı ebatlarda oluşan doğal çakıl taşları bu oluşumlar sonucunda bir çok alan ve projede gerek süsleme gerekse dekoratif peyzaj taşı olarak kullanılmaktadır. Doğal oluşumlar sayesinde oluşan Çakıl taşlarnını bilinen ismi DERE TAŞI yada DERE ÇAKIL TAŞI gibi isimlerle mimarı tasarım sanatınında en gözde taşlardan bir tanesi olmuştur. Çakıl Taşları koku yapmayıp renk solması olmayan ayrıca çevreye ve doğaya uyumlu olmasıyla birlikte kanserejon madde içermeyen taşlardır. Dere taşları kullanıldığı her alana ferahlık estetik ve şıklık kazandırır. Dere Çakıl Taşları her geçen gün projelerde farklı yerlerde yerini almaya devam etmesindeki en büyük etkenlerden bir taneside farklı renklerde ve ölçülerde olmasıdır. .

Başlıca doğal dere taşı renkleri BEYAZ, SİYAH, GRİ, YEŞİL, MOR, BORDO, SARI, KAHVE, YEŞİL, KIRMIZI, MAVİ ve KREM renklidirler.
Dere Taşları projelerde ustalığı kolay ve pratik oluşu sayesinde, istenilen şekilleride de uygulamak mümkündür. Doğal dere taşlarının kullanım alanına gelecek olursak. Bahçe içi yollar, Çiçek Saksısı, Ağaç kenarları, kaldırım, yol, bina önü, havuz kenarı, yağmur suyu tahliye, avm içi, restauran ve cafe duvarları, yerleri akvaryum içi gibi daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Şirketimiz geçmişten günümüze doğal Dere taşı, dere çakıl taşı, kırma çakıl taşı, podima taşı, dolomit taşı, mıcır ve tamburlu doğal taş satış hizmetinin yanı sıra müşterilerine doğal DERE TAŞI projelerinde anahtar teslim uygulamalı hizmetlerde vermektedir. Şirketimizin ürün temini hizmetinde gerek fabrika gerekse adres teslimi ürün hizmetide vermektedir.

 

 

Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Clients Logo
Üst